Παρασκευή, 21 Ιουλίου 2017

Η κλήρωση της Handball Premier-1η αγωνιστική Διομήδης-ΑΕΚ

Πραγματοποιήθηκε χθες το απόγευμα στο Αμφιθέατρο του Μουσείου της Ακρόπολης η κλήρωση της Handball Premier, καθώς επίσης και η βράβευση από την Ο.Χ.Ε. των κορυφαίων της περσινής σεζόν, καθώς και των χορηγών – υποστηρικτών του αθλήματος. Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων της Handball Premier:

23.09.2017 1η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 20.01.2018
Διομήδης Άργους - Α.Ε.Κ.
Σεριφάτο Αιγίου - Φοίβος Συκεών
Αερωπός Έδεσσας - Π.Α.Ο.Κ.
Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Σ.Ε. Δούκα
Γ.Α.Σ. Καματερού - Φίλιππος Βέροιας
30.09.2017 2η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 27.01.2018
Γ.Α.Σ. Καματερού - Διομήδης Άργους
Α.Ε.Κ. - Σεριφάτο Αιγίου
Φοίβος Συκεών - Αερωπός Έδεσσας
Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Χ.Α.Ν.Θ.
Φίλιππος Βέροιας - Α.Σ.Ε. Δούκα
07.10.2017 3η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 03.02.2018
Σεριφάτο Αιγίου - Γ.Α.Σ. Καματερού
Αερωπός Έδεσσας - Α.Ε.Κ.
Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή - Φοίβος Συκεών
Χ.Α.Ν.Θ. - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Σ.Ε. Δούκα - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Διομήδης Άργους - Φίλιππος Βέροιας
14.10.2017 4η Αγωνιστική - 15η Αγωνιστική 10.02.2018
Γ.Α.Σ. Καματερού - Αερωπός Έδεσσας
Διομήδης Άργους - Σεριφάτο Αιγίου
Α.Ε.Κ. - Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή
Φοίβος Συκεών - Χ.Α.Ν.Θ.
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Σ.Ε. Δούκα
Φίλιππος Βέροιας - Πανελλήνιος Γ.Σ.
04.11.2017 5η Αγωνιστική - 16η Αγωνιστική 17.02.2018
Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή - Γ.Α.Σ. Καματερού
Αερωπός Έδεσσας - Διομήδης Άργους
Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Ε.Κ.
Α.Σ.Ε. Δούκα - Φοίβος Συκεών
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Π.Α.Ο.Κ.
Σεριφάτο Αιγίου - Φίλιππος Βέροιας
11.11.2017 6η Αγωνιστική - 17η Αγωνιστική 24.02.2018
Γ.Α.Σ. Καματερού - Χ.Α.Ν.Θ.
Διομήδης Άργους - Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή
Σεριφάτο Αιγίου - Αερωπός Έδεσσας
Α.Ε.Κ. - Α.Σ.Ε. Δούκα
Φοίβος Συκεών - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Φίλιππος Βέροιας - Π.Α.Ο.Κ.
18.11.2017 7η Αγωνιστική - 18η Αγωνιστική 03.03.2018
Α.Σ.Ε. Δούκα - Γ.Α.Σ. Καματερού
Χ.Α.Ν.Θ. - Διομήδης Άργους
Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή - Σεριφάτο Αιγίου
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. - Φοίβος Συκεών
Αερωπός Έδεσσας - Φίλιππος Βέροιας
25.11.2017 8η Αγωνιστική - 19η Αγωνιστική 10.03.2018
Γ.Α.Σ. Καματερού - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Διομήδης Άργους - Α.Σ.Ε. Δούκα
Σεριφάτο Αιγίου - Χ.Α.Ν.Θ.
Αερωπός Έδεσσας - Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή
Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.
Φίλιππος Βέροιας - Φοίβος Συκεών
02.12.2017 9η Αγωνιστική - 20η Αγωνιστική 24.03.2018
Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Α.Σ. Καματερού
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Διομήδης Άργους
Α.Σ.Ε. Δούκα - Σεριφάτο Αιγίου
Χ.Α.Ν.Θ. - Αερωπός Έδεσσας
Φοίβος Συκεών - Α.Ε.Κ.
Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή - Φίλιππος Βέροιας
09.12.2017 10η Αγωνιστική - 21η Αγωνιστική 31.03.2018
Γ.Α.Σ. Καματερού - Φοίβος Συκεών
Διομήδης Άργους - Π.Α.Ο.Κ.
Σεριφάτο Αιγίου - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Αερωπός Έδεσσας - Α.Σ.Ε. Δούκα
Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή - Χ.Α.Ν.Θ.
Φίλιππος Βέροιας - Α.Ε.Κ.
16.12.2017 11η Αγωνιστική - 22η Αγωνιστική 14.04.2018
Α.Ε.Κ. - Γ.Α.Σ. Καματερού
Φοίβος Συκεών - Διομήδης Άργους
Π.Α.Ο.Κ. - Σεριφάτο Αιγίου
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Αερωπός Έδεσσας
Α.Σ.Ε. Δούκα - Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή
Χ.Α.Ν.Θ. - Φίλιππος Βέροιας

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου